V petek, 15. 3. 2024, so se otroci iz Rumene in Rožnate igralnice preizkusili v peki pice. G. Bruno Vidmar je otrokom v uvodu predstavil poklic picopeka ter povedal katere pripomočke in opremo potrebuje pri svojem delu. Nato je otroke povabil, da se tudi sami preizkusijo v pripravi pice. Najprej so si umili roke in nadeli predpasnike. G. Bruno nam je pokazal celoten postopek priprave pice in otrokom nudil pomoč ter jih spodbujal pri pripravi. Na koncu smo pice spekli ter jih seveda pojedli. In veste kaj, bile so zelo dobre. Glede na to, da še nismo jedli boljše pice, se zagotovo ustavimo v piceriji Rondo v Sevnici, kjer si bomo lahko naročili različne vrtce pic.

Najlepše se zahvaljujemo za obisk, nove izkušnje ter posebna doživetja.

Vzgojiteljice Rožnate in Rumene igralnice