Na prvi poletni dan, 21. 6. 2023, smo v Vrtcu pri OŠ Krmelj obeležili prihod poletja. Na vrtčevskem igrišču, nas je obiskala tetka Poletje in nas popeljala v poletni čas. Z otroki je ponovila vsa priporočila, ki jih moramo upoštevati v vročih, sončnih dneh. Kratka prireditev pa se je nadaljevala s predstavitvijo in manjšimi nastopi vsake igralnice vrtca Krmelj. Dogodek je popestril glasbeni trio z vzgojiteljico Sonjo Kugonič na flavti, vzgojiteljico Anjo Grošelj na kitari ter učenko 6. razreda Osnovne šole Krmelj, Elo Kolenc. Prav tako se je na dogodku predstavil tudi otroški pevski zbor Mavrica, ki je ponovil svoje uspešnice iz revije pevskih zborov, ki je potekala v Sevnici. Otroci vrtca in vzgojiteljice so s tem pripravljeni na vroče poletne dni.

Zapisala Sonja Kugonič, vzgojiteljica