TEKMOVANJE V ŠPORTNIH IGRAH

Tudi v tem šolskem letu so izvedli tekmovanje v športnih igrah. Tokratne  panoge so bile badminton in tenis, kjer so se učenci razreda pomerili med seboj, drugi del tekmovanja sta tvorila odbojka na mivki in rokomet. V teh dveh športnih disciplinah pa so tekmovali v kategoriji učenk in učencev ločeno in sicer šesti razred proti sedmemu in osmi razred proti devetemu razredu.

Razredni zmagovalci v badmintonu so postali:

Gal Završnik – 9. razred

Anej Žaja – 8. razred

Kristjan Kranjc – 7. razred

Erazem Baloh – 6. razred

Razredni tekmovalci v tenisu so:

Jaša Medved – 9. razred

Anej Žaja – 8. razred

Anika Medved – 7. razred

Erazem Baloh – 6. razred

V rokometu je bil deveti razred boljši in spretnejši od osmega, šesti razred pa je vzel mero sedmemu razredu  v kategoriji učencev. Pri učenkah so dekleta devetega razreda slavile zmago, sedmi razred je bil premočan za učenke šestega razreda.

Pri odbojki na mivki so v obeh kategorijah slavili učenci devetega razreda, osmi razred bo tolažbo lahko iskal naslednje šolsko leto.

Pri mlajših so zmagovalci postali učenci šestega razreda, pri učenkah pa so se zmage veselile učenke sedmega razreda.

Ves dan je minil v gibanju in sproščenem vzdušju, čeravno se pri športnih igrah vsake toliko malo zaiskri. Borbenost in tekmovanje pač terjata svoj davek.

Krmelj, 20. 5. 2022

Primož Plazar, prof. švz