Skoči na glavno vsebino

Na naši šoli OŠ Krmelj vedno poiščemo priložnosti, da našim učencem ponudimo dodatne obogatitvene dejavnosti. Letos sodelujemo tudi z Gimnazijo Novo mesto, ki je za učence zadnjih razredov osnovne šole ob sobotah pripravila pester program delavnic.

V mesecu novembru  so se udeležili sobotnih delavnic učenci 8. in 9. razreda: Tim Brudar, Ines Metelko in Aljaž Končina. Spoznavali so jezikoslovno in geografsko področje in sicer latinščino, afrikanščino in japonščino ter svet, v katerem govorijo te jezike.

V soboto, 18. 1. 2014, pa sta bili v Novem mestu na delavnicah Urška Krašovec in Nina Pavlin, ki sta izbrali delavnice psihologije, kemije, biologije oz. latinščine in afrikanščine.

Učenci so pridobili veliko novega in uporabnega znanja. Spoznali so tudi prostore in profesorje novomeške gimnazije. Preživeli so zabavno delovno soboto, ki jim bo ostala še dolgo v spominu. Kdo ve, morda pa jih bo tja vodila pot življenja.

Nataša Možic

Dostopnost