to predavanjeV tednu otroka vsako leto v vrtcu in šoli poskrbimo  za popoldan, ki ga preživimo skupaj s starši, otroki in učenci. Tudi letošnji torek ni bil izjema.

Ker je v tem letu tema ob tednu otroka namenjena razpravi o vlogi otroka v današnji družbi, se nam je več kot na mestu zdelo predavanje g. Domna Božeglava, ki je prava zakladnica znanja, kako se zaščititi pred nevarnostmi, ki prežijo na spletu. Z zanimivimi vsebinami smo želeli razveseliti starše in se jim zahvaliti za sodelovanje in podporo, s katero nas nagrajujejo iz leta v leto. Za otroke iz vrtca so v tem času poskrbele vzgojiteljice, ki so iz njihovih rok izvabile čudovite likovne izdelke, šolarji so se predavanju lahko pridružili.

Bilo je zanimivo, poučno in ustvarjalno.

to ebeliceto medvedkito piketo polkito sonkito soviceto abice