Skoči na glavno vsebino

 DSC0591V mesecu decembru smo se zopet podali na nočni pohod, na katerem nas vsako leto preseneti maskota naše šole, Knapec.

Letos se je z nami na pohod odpravil tudi njegov prijatelj Puhko, ki je že komaj čakal, da se
mu spet pridruži.

Zbrali smo se v kulturnem domu, kjer smo vzgojiteljice zaigrale lutkovno predstavo Žogica Marogica. Po predstavi smo prižgali svoje lučke in se podali na pot po Krmelju. Spremljali so nas člani prostovoljnega gasilskega društva, ki so skrbeli za našo varnost. Pohod smo zaključilipri gasilskem domu, kjer so učenci naše šole pod vodstvom učiteljev pripravili praznični bazar, kjer so nam ponudili čudovite izdelke iz svojih delavnic.

Lučke so razsvetlile v belo odejo odet Krmelj, verjamem pa, da so ogrele tudi marsikatero srce. Naša srca pa so ogreli tudi otroci iz vrtca, ki so nam zapeli dve pesmici.

 DSC0519 DSC0558

Marjanca Železnik

Dostopnost