Kot veste, si je skupina Čebelice, iz OŠ Krmelj – Vrtec pri OŠ Krmelj, v projektu Pezovo obdarajanje, z vašo pomočjo, prislužila ogled lutkovne predstave v Ljubljani.

IMG 6357

Dočakali smo ta dan. Otroci in njihovi starši smo se zbrali pred vrtcem v torek, 03. 04. 2012, izpred katerega nas je odpeljal avtobus v Ljubljano. Že vožnja z avtobusom je bila za nas nova, čudovita izkušnja, v kateri smo zelo uživali. Opazovali smo okolico, avtomobile, rože, traktorje…
Prišli smo v Lutkovno gledališče, kjer smo dobili karte za ogled predstave, Mali bober in odmev. Ooooo, koliko luči in kakšen oder! Predstava se je začela. Odpeljala nas je v čaroben svet lutk in glasbe. Vživeli smo se v Malega bobra, račko, vidro, želvo in Starega bobra. V njej so uživali tako otroci kot starši. Vožnja z avtobusom domov je bila še lepša, saj smo bili vsi polni lepih občutkov in vsem bo ostal izlet v zelo lepem spominu.

IMG 6352

Urška Kugonič, OŠ Krmelj – Vrtec pri OŠ Krmelj