Vrtec pri OŠ Krmelj in Osnovna šola Krmelj sta združila moči in ustvarila otroški pevski zbor z imenom Mavrica. V njem sodelujejo predšolski otroci in otroci prvega razreda. Dne, 18. 5. 2023, so opravili prvi nastop na velikem odru v Sevnici. Sodelovali so namreč na 6. območni reviji predšolskih in mlajših otroških pevskih zborov občine Sevnica »RINGARAJA 2023«. Otroci so z navdušenjem in ponosom prepevali naučene pesmi in zelo dobro opazovali zborovodkinjo Sonjo Kugonič. Za otroke je bila to dragocena izkušnja, ker so se lahko do Sevnice in nazaj odpeljali z avtobusom in nastopili pred dvorano, ki je pokala po šivih. Dogodek bo ostal v spominu tako nastopajočim kot številnim staršem in poslušalcem.

Zapisala Sonja Kugonič, vzgojiteljica