Skoči na glavno vsebino

Vsako leto smo Sončki našega vrtca povabljeni prvi razred Osnovne šole Krmelj.Tako smo se tudi letos z veseljem odzvali povabilu, v petek, 20. 1. 2012.

CIMG2115

Učenci prvega razreda in učiteljica Mojca, so nas veselo sprejeli in povabili v pripravljen razred. Učilnica je bila zelo privlačna za naše oči, na panojih so bili razstavljeni izdelki učencev in učni pripomočki. Učiteljica Mojca je otrokom  posredovala vsebino knjige Piko dinozaver. Pripovedovanje je popestrila s prikazom ilustracij na interaktivni tabli. Sončki so z zanimanjem poslušali vsebino in sodelovali pri sestavljanju pravljičnega psa na tabli. Interaktivna tabla je naredila na otroke zelo močan vtis. Skupno smo pomalicali, se med odmorom poigrali in pogovarjali. Po odmoru smo obnovili  posredovano vsebino in se preizkusili v sestavljanju dinozavrov.  Tako kot učenci prvega razreda smo tudi Sončki dobili nalogo izdelati knjigo Piko dinozaver. Delovne liste smo vzeli s seboj v naš vrtec in s pomočjo vzgojiteljic izdelali knjigo.
Učiteljici Mojci in učencem prvega razreda se zahvaljujemo  za izredno pestro in zanimivo dopoldne skupnega druženja.

CIMG2116
Vzg. Daniela Zupančič

Dostopnost