Zadnji petek pred novoletnimi počitnicami je bil na OŠ Krmelj pester in zanimiv. Po uvodni razredni uri so se vsi učenci družili v večnamenskem prostoru, kjer jih je pozdravila gospa ravnateljica in jim namenila nekaj lepih misli ob prihajajočih praznikih. Sledila je kulturna prireditev ob obeležitvi državnega praznika – dneva samostojnosti in enotnosti. Skozi igro smo se vrnili v preteklost, na dan, ko smo odločali o usodi Republike Slovenije. Nato smo si ogledali doživeto izvedbo predstave Muca Copatarica, ki jo je zaigrala šolska gledališka skupina Knapec. Za presenečenje je poskrbel dedek Mraz, ki nas vsako leto z veseljem obišče in s svojimi darili močno razveseli otroke. Ker smo na ta dan želeli učencem ponuditi čim več, smo jim v šolske prostore pripeljali čisto pravi kino. Navdušenje nad filmom Košarkar naj bo je bilo resnično veliko. Dan smo zaključili z bogatim srečelovom, ki so ga pripravili devetošolci.

Naj prijetno vzdušje traja vse do januarja, ko se ponovno snidemo.

Lepe praznike!