Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo v sredo, 9. 3. 2022, potekala splošna stavka v vzgoji in izobraževanju, ki je bila glede na obvestilo stavkovnega odbora izglasovana tudi v našem zavodu.

Ta dan ne bo vzgojno izobraževalnega procesa ne v šoli, ne v vrtcu.

Prosimo, da nam najkasneje do ponedeljka, 7. 3. 2022, do 15.ure pisno sporočite: na elektronski naslov vzgojiteljice ali skupine oddelka,  razrednika ali os.krmelj@guest.arnes.si , ali na dan stavke potrebujete nujno varstvo v vrtcu ali v 1. triletju OŠ. V kolikor vašega sporočila ne prejmemo, smatramo, da varstva otroka ne potrebujete.

Samo nujno varstvo bo organizirano v okviru rednega delovnega časa. Ta dan bodo odpadle tudi druge dejavnosti, ki sicer potekajo na šoli.

Za prehrano bo poskrbljeno, vendar bo prilagojena temu dnevu.

V primeru kakršnihkoli sprememb povezanih s stavko Vas bomo pravočasno obvestili. V pripetku vam pošiljamo Obvestilo za starše, ki ga je pripravil Glavni stavkovni odbor SVIZ.

obvestilo-za-starse-_-os-stavka-9.-3.-2022

obvestilo-za-starse-_-vrtci-stavka-9.-3.-2022