Otroci iz Vijolične igralnice smo se v petek, 19. 5. 2017 odpravili na pohod. Pohod ob dnevu družine smo načrtovali že v začetku leta, a smo ga zaradi slabega vremena predstavili za nekaj dni. Otroci in prav tako vzgojiteljice smo za varnost na cesti poskrbeli tako, da smo oblekli varnostne jopiče, se prijeli za vrvico in odkorakali na pot. Naša pot je potekala vse do stare šole, kjer smo imeli malico in sok. S sabo smo vzeli žogo s katero smo se igrali na travniku. Tudi vzgojiteljici, Mojca in Barbara sta tekali in brcali žogo. Bilo je res luštno in zabavno. Plezali smo po plezalu, se spuščali po toboganu, občudovali smo cvetlice na travniku in se zabavali vse dokler ni bil čas, da odidemo nazaj v vrtec.

Vzgojiteljici Mojca Erman in Barbara Ocvirk