Pri pregledu igral smo ugotovili, da so ta nujno potrebna obnove. Vzgojiteljice smo starše zaprosile za pomoč. Odzvalo se je nekaj zagnanih in pridnih rok. S seboj so prinesli veliko pripomočkov, s katerimi so nam močno olajšali delo. Najprej smo zaščitili podlago okoli igral, prebrusili vse lesene površine ter privili vse vijake in pribili žeblje. Nato smo jih prebarvali in zaščitili z oljem. Mamice so pograbile travnato površino, s tem smo odstranili kamenje, veje ter odmrlo travo, da bo igra naših otrok še varnejša. Pometle so vse tlakovane površine. Starši so opazili, da tudi naš šolski vrt čaka na pridne roke, ki ga bodo pripravile na spomladansko setev. Očetje so pomagali pri lopatanju, mamice pa pri ureditvi gredic.

Na koncu smo si zasluženo malico privoščili kar na travniku med igrali. Popoldne je potekalo v prijetno sproščenem vzdušju. Zahvaljujemo se vsem staršem, ki so si vzeli čas in nam priskočili na pomoč. Veselimo se naslednjih srečanj in skupnih druženj.

Vzgojiteljici Špela Škorja in Marjanca Železnik